Archive

Ubrania reklamowe

W tej kategorii prezentujemy bogatą ofertę odzieży reklamowej począwszy od czapek, kapeluszy, poprzez spodnie, koszulki, bluzy, kurtki, aż do płaszczy przeciwdeszczowych. Oferujemy najwyższej jakości ubrania reklamowe, w pełni dostosowane do potrzeb zamawiających. Wykonujemy nadruki na odzieży, sitodruk lub haft reklamowy.

READ MORE
24 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Letterpress

Letterpress to cudowna technologia pozwalająca na tłoczenie w grubym nawet do 650 g papierze bawełnianym. Miękki papier, delikatna faktura, tłoczenie z farbą lub na sucho. Wizytówki, ulotki i koperty wykonane w letterpress – pozwolą zachwycić Twoich klientów czy kontrahentów. Możemy zrobić dla Ciebie pełną papeterią lub tylko wizytówki zaczynając nawet od 50 szt. Dodatkowo możemy zabarwić brzegi co nadaje pracy niecodzienny wygląd. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zobaczyć próbki takich prac.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Galanteria

W tym dziale prezentujemy Państwu szeroki zakres artykułów reklamowych wykonanych ze skóry lub materiałów ekologicznych imitujących ją. Posiadamy wszelkiego rodzaju etui reklamowe np. etui na wizytówki, na dokumenty, na karty kredytowe, teczki, aktówki, notatniki, portfele, teczki konferencyjne, torebki, torby i zestawy oraz wiele innych. Na wszystkich oferowanych przez nas przedmiotach istnieje możliwość wykonania personalizacji w formie umieszczenia logo firmy czy indywidualnego napisu na danym artykule.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Gadżety wakacyjne

W dziale wakacyjnym znajdziecie Państwo wszelkie gadżety, które kojarzą się z okresem letnim oraz z miłym wypoczynkiem – maty, nadmuchiwane materace, poduszki, piłki plażowe, ręczniki plażowe, torby termiczne i plecaki, a także akcesoria do grilla.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Druk & poligrafia

W tej dziedzinie nie istnieje właściwie granica rzeczy którymi zajmujemy się bądź nie. Drukujemy wszystko i na wszystkim, druk offsetowy, cyforwy, wszelkie uszlachetnienia jak hot stamping, filia, UV spot, srebrzenie, złocenie, wycinanie według formy. Dysponujemy również ogromną ilością różnych papierów, folii i materiałów na których możecie wydrukować swoje projekty. Produkujemy również opakowania, etui i wszystko co tylko mieści się w pojęciu paper craft :D.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Gadżety „Eco”

W poniższym dziale znajdą Państwo ekologiczne gadżety i artykuły reklamowe, gadżety biodegradowalne, zasilane energią słoneczną, gadżety reklamowe wykonane z papieru makulaturowego, z materiałów przetworzonych, z drewna. Produkty z serii „eko” coraz częściej i gęściej zapełniają półki naszych sklepów. W branży reklamowej eko gadżety również znalazły już uznanie. Produkty te, zwłaszcza torby ekologiczne doskonale nadają się jako upominki reklamowe dla klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gadżetów ekologicznych- są estetyczne, trwałe a przede wszystkim oryginalne.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Gadżety komputerowe / elektroniczne

W tym dziale prezentujemy Państwu gadżety elektroniczne – przede wszystkim odtwarzacze mp3, pendrive’y, gadżety do telefonu, gadżety komputerowe – stosowanie tego rodzaju gadżetów to coraz popularniejszy sposób na realizację przyjętych założeń marketingowych. Nie tylko kształtują one świadomość marki, ale także budująco wpływają na lojalność klientów firmy.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Torby, plecaki etc.

W naszym asortymencie znajdują się reklamowe torby papierowe i tekstylne a także torby biznesowe, podróżne i plecaki. Realizujemy indywidualne zamówienia, uwzględniające zróżnicowane potrzeby klientów. Możemy Państwu zaoferować m.in. torby ekologiczne, torby podróżne renomowanych producentów a także eleganckie torby skórzane ze wzorem wykonanym na indywidualne zamówienie.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Ekskluzywne gadżety

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pragnących skutecznej metody wyróżnienia się spośród konkurencji oraz najwyższej jakości asortymentu, przedstawiamy Państwu ofertę łączącą obie te cechy. W tym dziale znajdziecie Państwo specjalnie wyselekcjonowane upominki biznesowe takie jak ręcznie wykonane przybory piśmienne firm Sheaffer, Parker, Marksman, Nespen, najwyższej jakości skórzane gadżety, pendrivy ze szlachetnych materiałów oraz wiele innych wyjątkowych przedmiotów.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Pamięci USB

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PAMIĘCI USB. Oferujemy pamięci kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi, o wysokich prędkościach odczytu i zapisu danych, o pojemności od 64 Mb do 64Gb. Oferowane przez nas produkty posiadają wszelkie certyfikaty jakości. Pamięci USB typowe i nietypowe – metalowe, plastikowe, stalowe, aluminiowe, w obudowie drewnianej, o indywidualnym wybranym przez Państwa kształcie. Na pendrive’ach przez nas oferowanych możemy wykonać grawerowanie, nadruk lub tłoczenie.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments