Archive

Letterpress

Letterpress to cudowna technologia pozwalająca na tłoczenie w grubym nawet do 650 g papierze bawełnianym. Miękki papier, delikatna faktura, tłoczenie z farbą lub na sucho. Wizytówki, ulotki i koperty wykonane w letterpress – pozwolą zachwycić Twoich klientów czy kontrahentów. Możemy zrobić dla Ciebie pełną papeterią lub tylko wizytówki zaczynając nawet od 50 szt. Dodatkowo możemy zabarwić brzegi co nadaje pracy niecodzienny wygląd. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zobaczyć próbki takich prac.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Druk & poligrafia

W tej dziedzinie nie istnieje właściwie granica rzeczy którymi zajmujemy się bądź nie. Drukujemy wszystko i na wszystkim, druk offsetowy, cyforwy, wszelkie uszlachetnienia jak hot stamping, filia, UV spot, srebrzenie, złocenie, wycinanie według formy. Dysponujemy również ogromną ilością różnych papierów, folii i materiałów na których możecie wydrukować swoje projekty. Produkujemy również opakowania, etui i wszystko co tylko mieści się w pojęciu paper craft :D.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Torby, plecaki etc.

W naszym asortymencie znajdują się reklamowe torby papierowe i tekstylne a także torby biznesowe, podróżne i plecaki. Realizujemy indywidualne zamówienia, uwzględniające zróżnicowane potrzeby klientów. Możemy Państwu zaoferować m.in. torby ekologiczne, torby podróżne renomowanych producentów a także eleganckie torby skórzane ze wzorem wykonanym na indywidualne zamówienie.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments