Archive

Letterpress

Letterpress to cudowna technologia pozwalająca na tłoczenie w grubym nawet do 650 g papierze bawełnianym. Miękki papier, delikatna faktura, tłoczenie z farbą lub na sucho. Wizytówki, ulotki i koperty wykonane w letterpress – pozwolą zachwycić Twoich klientów czy kontrahentów. Możemy zrobić dla Ciebie pełną papeterią lub tylko wizytówki zaczynając nawet od 50 szt. Dodatkowo możemy zabarwić brzegi co nadaje pracy niecodzienny wygląd. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz zobaczyć próbki takich prac.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Druk & poligrafia

W tej dziedzinie nie istnieje właściwie granica rzeczy którymi zajmujemy się bądź nie. Drukujemy wszystko i na wszystkim, druk offsetowy, cyforwy, wszelkie uszlachetnienia jak hot stamping, filia, UV spot, srebrzenie, złocenie, wycinanie według formy. Dysponujemy również ogromną ilością różnych papierów, folii i materiałów na których możecie wydrukować swoje projekty. Produkujemy również opakowania, etui i wszystko co tylko mieści się w pojęciu paper craft :D.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Gadżety „Eco”

W poniższym dziale znajdą Państwo ekologiczne gadżety i artykuły reklamowe, gadżety biodegradowalne, zasilane energią słoneczną, gadżety reklamowe wykonane z papieru makulaturowego, z materiałów przetworzonych, z drewna. Produkty z serii „eko” coraz częściej i gęściej zapełniają półki naszych sklepów. W branży reklamowej eko gadżety również znalazły już uznanie. Produkty te, zwłaszcza torby ekologiczne doskonale nadają się jako upominki reklamowe dla klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gadżetów ekologicznych- są estetyczne, trwałe a przede wszystkim oryginalne.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments

Ekskluzywne gadżety

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pragnących skutecznej metody wyróżnienia się spośród konkurencji oraz najwyższej jakości asortymentu, przedstawiamy Państwu ofertę łączącą obie te cechy. W tym dziale znajdziecie Państwo specjalnie wyselekcjonowane upominki biznesowe takie jak ręcznie wykonane przybory piśmienne firm Sheaffer, Parker, Marksman, Nespen, najwyższej jakości skórzane gadżety, pendrivy ze szlachetnych materiałów oraz wiele innych wyjątkowych przedmiotów.

READ MORE
22 Maj 2013 Posted by gajet in no comments