Piękno technologii letterpress

Zapraszamy do zapoznania się z cudowną technologią letterpress, która pozwala otrzymać prawdziwe cuda poligrafii i typografii w postaci papeterii, zaproszeń, opakowań czy kart biznesowych i wizytówek. Druk na papierach zrobionych ze 100% bawełny o gramaturze do 650 g i grubości nawet do 1,1 mm! Barwienie brzegów. Tłoczenie na sucho (blindprint), piękna głębia kolorów farb daje możliwość tworzenia naprawdę pięknych dzieł z papieru. Ostatnio robiliśmy kreatywne i eleganckie wizytówki i karty biznesowe, zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Projektowanie pod tę technologię nie jest łatwe i wymaga wspólnego zaangażowania i pracy klienta, grafika oraz drukarni, ale ostateczny efekt zawsze daje ogromną satysfakcję.

Jeśli marzycie i niepowtarzalnych materiałach promocyjnych, czy zaproszeniach na event, umówcie się z nami na spotkanie. Pokażemy Wam efekty naszej pracy z tą technologią. Efekt „WOW” na spotkaniu z Waszym klientem gwarantowany…

Nasza wizytówka:

Poniżej kilka zdjęć wydruków i materiałów wykonanych letterpressem.

Obejrzyjcie film o letterpress stworzony przez http://thebeautyofletterpress.com i zainspirujcie się do stworzenia swoich własnych dzieł.

15 Lis 2014 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.