Drukarnia Warszawa / Druk cyfrowy, druk offsetowy i produkcja opakowań

Druk Cyfrowy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na druk cyfrowy. Potrzebujecie małej ilości wydruków w jakości offsetowej? 50 wizytówek z folią matową i lakierem? Może 100 szt. zafoliowanych ulotek i czy plakatów? Chcecie wydrukować zaproszenia na eleganckim papierze i z ręcznym stemplem waszego projektu? Robicie fajne produkty i chcielibyście opakować je kreatywnie i tanio, bez potrzeby wykonywania 5000 szt.? Potrzebujecie nietuzinkowych kalendarzy na biurko, wykonanych z ekskluzywnych materiałów? Sprawdź aktualne promocje na druk cyfrowy w linku poniżej i zobacz co drukarnia warszawa – Gajet ma Ci do zaoferowania.

Wejdź do działu o druku cyfrowym

Druk offsetowy – mamy bardzo obszerną ofertę na druk offsetowy. Bardzo dobra jakość, niskie ceny i atrakcyjne terminy realizacji. Potrzebujesz materiałów promocyjnych, ulotek wyborczych, papeterii firmowej, plakatów eventowych, wizytówek? Chciałbyś wydrukować katalogi produktowe, czy broszury reklamowe? Zapraszamy. Nasi graficy pomogą Ci opracować projekty, przygotować materiały do druku. Transport towaru zawsze w cenie produkcji w jedno miejsce w kraju, w warszawie zawsze dostarczymy sami! Przejdź do działu dla druku offsetowego i dowiedz się co możemy dla Ciebie wykonać oraz jakie aktualne promocje na Ciebie czekają w drukarni warszawa – gajet.

Wejdź do działu o druku offsetowym

W tym dziale zapoznasz się z naszymi propozycjami specjalnymi, takimi jak nietypowe technologie druku np. letterpress, produkcja i projektowanie opakowań i wykrojników do nich, projektowanie gier planszowych, gier reklamowych, gier dla działów HR – które pozwolą  na integrację i rozwój zespołu pracowników, przy jednoczesnej zabawie – oraz  gier karcianych. Mamy do zaoferowania ciekawe rozwiązania jak np. digital painting i grafiki dedykowane dla gier karcianych i planszowych, ręcznie robione pionki z polipropylenu, drewna, metalu. Możemy zaprojektować i wyprodukować np. kostki wielościenne spersonalizowane (k4, k6, k8, k10, k12, k20). Poznaj możliwości drukarni warszawa – Gajet w skomplikowanych wielopoziomowych realizacjach.

Wejdź do działu o produkcji opakowań i projektach specjalnych