Wystawa „Julian Ochorowicz – polski da Vinci? / Projekt i produkcja elementów oprawy graficznej wystawy.

Wystawa „Julian Ochorowicz – polski da Vinci?

Zobaczcie nad czym ostatnio pracowaliśmy. Oprawa graficzna, projekty i produkcja gadżetów, zaproszeń, plansz, plakatów, ścianek, bloków rysunkowych, gier planszowych i karcianych, strony www…

Tona starych zdjęć do przejrzenia, tona tekstów to przerobienia, materiały sprzed dziesiątek lat, fascynujący człowiek, gra planszowa do zaprojektowania i zrobienia i tylko 3 tygodnie 

Organizatorzy wystawy to cudowni ludzie, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Ich wiedza na temat Juliana Ochorowicza jest wręcz onieśmielająca.

Staraliśmy się przygotować materiały, które pozwolą osobom w każdym wieku, w łatwy i przyjemny sposób zapoznać się z dorobkiem J. O.

Oprócz plansz B0 z zadrukiem UV na PVC 5mm, na których przedstawiony był dorobek P. Ochorowicza, oraz fakty z jego życia, wykonaliśmy:

– Zaproszenia bigowane 7 razy, na których powierzchni ukryte były informacje o wystawie. Tylko spoglądanie na nie pod odpowiednim kątem pozwalało odszyfrować informacje. Musimy z dumą przyznać, że ten gadżet został bardzo fajnie przyjęty przez odwiedzających.

– Kolejny element to gra planszowa z elementami karcianki. Oczywiście cała koncepcja, zasady, elementy rozgrywki i grywalizacji zostały przez nas opracowane od 0. W skład gry wchodziło opakowanie tekturowe, kaszerowane kredą i pokryte folią mat, z zadrukiem zarówno w środku jak i na zewnątrz. Pionki, kostki, karty A6 z opisami wynalazków J. Ochorowicza, o które walczą grający oraz plansza z instrukcją. Do tego wszystkiego banknoty ze specjalnymi walutami J. Ochorowicza.
Wykonaliśmy to wszystko w dobrej cenie już przy 100 szt., a to nie lada wyczyn przy optymalizacji technicznej wykrojników etc. . Cała gra mieści się w pudełku mniejszym niż format A5 .

– Bloki rysunkowe oraz czarne ołówki – bloki stały na sztalugach razem z grafikami wzorcowymi. Każdy, kto miał ochotę wypróbować swój talent artystyczny, mógł naszkicować według wzoru podobiznę J.O. i wziąć do domu jako pamiątkę.

– Przygotowaliśmy również materiały online takie jak banery internetowe na stronę biblioteki oraz urzędów, stronę www, mailingi.

Poniżej galeria 

Mamy nadzieję, że Wam się podoba 

https://web.facebook.com/pg/gajetagencja/photos/?tab=album&album_id=1900996276581178

http://www.polskidavinci.pl/

 

23 Paź 2017 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.